ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA "NEVER FORGET" - POZIVAMO VAS!

13. travnja 2023.

Međunarodni projekt Židovske općine Čakovec "Never Forget" ušao je u svoju završnicu. S Občinom Lendava i Centrom judovske kulturne dediščine Sinagoga Maribor, u samo godinu dana, proveli smo veliki broj aktivnosti koje želimo predstaviti javnosti.

Završna konferencija projekta idealna je prilika da vam približimo učinjeno i predstavimo najvažniji rezultat provedbe - izdavanje knjige "Samo broj" i istoimenog dokumentarnog filma o šestero Čakovčanaca, Međimuraca, koji su preživjeli holokaust. S njima je kroz vrijeme i svjedočanstva prolazila autorica knjige Mirjam Despinić-Biškup, zajedno sa snimatemeljm filma Zoranom Frasom.

Pozivamo vas da nam se pridružite 19.4.2023. (srijeda) u Centru za kulturu Čakovec od 18:00 sati.